HUN  |  ENG

Értékesítő munkatársat keresünk

Dátum: 2021.08.16.

Szigetszentmiklósi irodánkba és raktárunkba értékesítő munkatársat keresünk élelmiszer ipari csomagolóanyagok értékesítésére.

Új kollégánk feladata lesz meglévő üzleti partnereinkkel való kapcsolattartás, valamint új partneri kapcsolatok kialakítása.

Főbb feladatok:

  • A vállalat által forgalmazott csomagolóanyagok értékesítése az élelmiszeripari (elsősorban hús-, baromfi- és tejipar) területén
  • A meglévő partnerek látogatása, tárgyalások lebonyolítása
  • Új potenciális partnerek feltérképezése
  • Igényfelmérés
  • Szakmai tájékoztatás
  • Üzemi próbák bonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Beszámolók, riportok készítése a vezetés számára

A munkavégzés során az alábbi képességek és tulajdonságok fontosak:

  • eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • jó kommunikációs és szervező képesség
  • kreativitás és logikus gondolkodás
  • jó műszaki érzék
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • jó érdekérvényesítő képesség
  • nyitott, érdeklődő attitűd
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság
  • kitartás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • műszaki végzettség és élelmiszeripari csomagolóanyagok ismerete
  • elsősorban budapesti, vagy Pest megyei lakhely

Amit kínálunk:

  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Versenyképes juttatási csomag (fix bérezés + havi bónusz)
  • Kimagasló minőségű termékek, brandek képviselete
  • Hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség belső és külső képzések által
  • Kiszámítható, családbarát munkahely
  • Vezetői támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Top